Не виконали припис інспектора праці — очікуйте на арешт рахунків та відповідальність за законом

20 листопада 2020
4144
Середній бал: 5 із 5

Якщо роботодавець не поспішає виконувати припис інспектора праці, роз'ясніть йому наслідки такої халатності для підприємства та особисто для керівника.

Не виконали припис інспектора праці — очікуйте на арешт рахунків та відповідальність за законом


Під час позапланової перевірки з праці на Товаристві з додатковою відповідальністю інспектори Держпраці встановили факт невиконання вимог припису, виданого у липні 2020 року.

Зокрема, товариство не виконало вимоги щодо забезпечення  виплати заборгованості із заробітної плати працівникам, у тому числі звільненим. Станом на  01.07.2020 року борг по зарплаті складав понад  199,5 тис. грн,  а вже на  01.11.2020 заборгованість становить 368,1 тис. грн.

⚡️ Коли інспектор прийде із перевіркою виконання припису

Управління Держпраці у Миколаївській області наголошує: банківські рахунки підприємства арештовані. Виконання обов’язку щодо погашення боргів із виплати  зарплатні та перед кредиторами забезпечується керівником підприємства та  Державною виконавчою службою.

За результатами інспекційного відвідування відносно керівника підприємства складено протокол про адміністративне правопорушення за  ст. 188-6 КУпАП та притягнуто його до адміністративної відповідальності за невиконання вимог припису. Крім того, розглядається питання щодо застосування до  суб’єкта господарювання фінансових санкцій за порушення законодавства про працю.

logo