Кадровик01

Мінсоцполітики про назву професії «стажист нотаріуса»

  • 9 липня 2015
  • 82

Департамент ринку праці та зайнятості Міністерства соціальної політики України в листі від 26.06.2014 № 311/021/106-14 роз’яснив, чи може бути утворена похідна назва професії «Стажист нотаріуса» від назви професії «Нотаріус» з тим же кодом

Департамент ринку праці та зайнятості Міністерства соціальної політики України в листі від 26.06.2014 № 311/021/106-14 роз’яснив, чи може бути утворена похідна назва професії «Стажист нотаріуса» від назви професії «Нотаріус» з тим же кодом.

Відповідно до пункту 2.14 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України і Міністерства соціального захисту населення України від 29.07.1993  № 58, записи в трудову книжку про професійну назву роботи (професії, посади), на яку прийнятий працівник, виконуються відповідно до професійних назв робіт, зазначених у Національному класифікаторі України ДК 003:2010 «Класифікатор професій» (далі — Класифікатор професій), затвердженому наказом Держспоживстандарту від 28.07.2010  № 327. У Класифікаторі професій міститься професійна назва роботи «Нотаріус» (код 2429), яка належить до розділу «Професіонали». У Додатку В Класифікатора професій визначено перелік похідних слів до професійних назв робіт (професій), зокрема слово «стажист». Похідні слова до професійних назв робіт, відповідно до примітки 1 зазначеного Додатка, можуть застосовуватися за умови збереження галузевої та функціональної належності, кваліфікаційних вимог, виключення дублювання, збереження коду новоутвореної професії. У разі проходження стажування, похідне слово «стажист» застосовується до професійних назв робіт розділу «Професіонали» зі збереженням коду базової професійної назви роботи. Таким чином, від назви професії «Нотаріус» з кодом 2429 може бути утворена похідна назва професії «Стажист нотаріуса» з тим же кодом.

Підготувала Марина Маслюк,

головний редактор газети «Ранкові Новини Кадровика» «МЦФЕР: Кадри», провідний редактор порталу kadrovik01.com.ua

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон