Держпраці нагадує про трудові гарантії вагітних та жінок, які мають дітей

29 грудня 2020
4455
Середній бал: 5 із 5

КЗпП забороняє відмовляти жінкам у прийнятті на роботу і знижувати їм заробітну плату з мотивів, пов'язаних з вагітністю або наявністю дітей віком до трьох років

Держпраці нагадує про трудові гарантії вагітних та жінок, які мають дітей

Одинока матір, яка має дитину віком до 14 років або дитину з інвалідністю, також захищена цією гарантією.

Як перевести вагітну на легшу роботу

Власник або уповноважений ним орган зобов'язані письмово повідомляти таким жінкам причини відмови у прийнятті на роботу. Відмову у прийнятті на роботу можна оскаржити у судовому порядку.

Звільнення вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до трьох років (до шести років — ч.6 ст.179 КЗпП), одиноких матерів при наявності дитини віком до 14 років або дитини з інвалідністю з ініціативи власника або уповноваженого ним органу не допускається, крім випадків повної ліквідації підприємства, установи, організації, коли допускається звільнення з обов'язковим працевлаштуванням.

Звільнення вагітної: нереально чи все ж можливо

Обов'язкове працевлаштування зазначених жінок здійснюється також у випадках їх звільнення після закінчення строкового трудового договору.

На період працевлаштування за ними зберігається середня зарплата, але не більше трьох місяців з дня закінчення строкового трудового договору.

За матеріалами Управління Держпраці у Хмельницькій області

Держпраці нагадує про трудові гарантії вагітних та жінок, які мають дітей

logo