Кадровик01

Захищено майнові права інтелектуальної власності працівників закладів культури

  • 3 липня 2015
  • 55

Наказом Міністерства культури України від 02.06.2015 № 363, зареєстрованим в Мін’юсті 16.06.2015 за № 707/27152, внесено зміни до трудового договору між працівником і керівником закладу культури

Наказом Міністерства культури України від 02.06.2015 № 363, зареєстрованим в Мін’юсті 16.06.2015 за № 707/27152, внесено зміни до трудового договору між працівником і керівником закладу культури.

До форми трудового договору, який укладає керівник закладу культури з працівниками, що належать до художнього та артистичного персоналу, внесено умови щодо майнових прав інтелектуальної власності. Зокрема, у трудовому договорі зазначається:
- кому (роботодавцю чи працівнику) належать права інтелектуальної власності (наприклад, твір, виконання, фонограма, відеограма);
- порядок та розмір виплати винагороди роботодавцем за створення об ’ єктів права інтелектуальної власності працівником;
- порядок та розмір виплати винагороди за використання об ’ єктів права інтелектуальної власності, у т. ч. третіми особами з ініціативи суб ’ єкта права інтелектуальної власності.

 

Підготувала Ірина Житкова,

головний редактор порталу kadrovik01.com.ua, головний експерт «МЦФЕР: Кадри»

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон