Активуйте подарунковий доступ >

Кадровик01

Для зарахування до квоти для працевлаштування достатньо мати одну дитину віком до 6 років, — зміни до Закону «Про зайнятість населення»

  • 18 червня 2015
  • 177

17.05.2015 Верховна Рада України ухвалила закон, яким уточнено перелік категорій осіб, що відповідно до Закону України «Про зайнятість населення» мають право на додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню

17.05.2015 Верховна Рада України ухвалила закон, яким уточнено перелік категорій осіб, що відповідно до Закону України «Про зайнятість населення» мають право на додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

Законом України «Про внесення змін до статті 14 Закону України «Про зайнятість населення», прийнятим Верховною Радою України 17.06.2015 (далі — Закон), уточнено, що один із батьків, який має дитину (дотепер — дітей) віком до шести років, зараховується до категорії осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, тобто до квоти.

Законом усунено розбіжність між статтею 14 Закону України «Про зайнятість населення» і пунктом 2 розділу ІІ Порядку надання роботодавцями територіальним органам Державної служби зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, затвердженим наказом Міністерства соціальної політики України від 16.05.2013 № 271, в якому зазначається, що додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню має один із батьків або особа, яка їх замінює, і має на утриманні дітей (дитину) віком до шести років. Підготувала Ірина Житкова,

головний редактор порталу kadrovik01.com.ua, головний експерт «МЦФЕР: Кадри»

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю