Уряд змінив «карантинну» постанову: заборонили пасажирські перевезення у червоній зоні

25 лютого 2021
7008
Середній бал: 5 із 5

Якщо ваше підприємство продовжує працювати — створіть безпечні умови для працівників. За потреби — змініть графік роботи або запровадьте гнучкий графік роботи, забезпечте транспортування працівників до роботи й додому

Уряд змінив «карантинну» постанову: заборонили пасажирські перевезення у червоній зоні

Перевозити працівників дозволено службовими та орендованими авто підприємств у межах кількості місць для сидіння. Працівники та водій зобов’язані  використовувати засоби індивідуального захисту. Про маршрут руху автомобілів необхідно поінформувати Нацполіцію не менше ніж за 2 дні. 

Спецрейси залізничного транспорту у внутрішньому сполученні можуть курсувати за рішенням облдержадміністрацій, погодженим з Мінінфраструктури та МОЗ. 

На регулярні та нерегулярні автомобільні та залізничні пасажирські перевезення, роботу міського електротранспорту та метрополітену в регіонах із «червоним» рівнем епідеміологічної небезпеки встановлена заборона. 

Виняток — транзитні пасажирські перевезення та перевезення легковими автомобілями  не більше 5 людей з водієм та без урахування осіб до 14 років. 

Такі обмеження затвердив Уряд на засіданні 24 лютого 2021 року постановою КМУ «Про внесення змін до пункту 35 постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236». 

Текст постанови ще не опублікований. 

Олена Петровська,

експерт MCFR Кадри

За матеріалами Урядового порталу 

logo