Кадровик01

Новий порядок визнання в Україні іноземних документів про освіту

  • 18 червня 2015
  • 308

Затверджено новий порядок визнання в Україні документів про середню, середню професійну, професійну, вищу освіту, виданих навчальними закладами інших держав

Затверджено новий порядок визнання в Україні документів про середню, середню професійну, професійну, вищу освіту, виданих навчальними закладами інших держав.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 05.05.2015 № 504, зареєстрованим в Мін’юсті України 27.05.2015 за № 614/27059, затверджено питання визнання в Україні іноземних документів про освіту (далі — Порядок).

Порядком встановлено процедуру визнання в Україні здобуту в іноземних навчальних закладах освіту та/або пройдених періодів навчання з метою забезпечення права громадян, які здобули освіту або пройшли певний період навчання у навчальних закладах інших держав, на продовження навчання та/або працевлаштування, провадження професійної діяльності відповідно до законодавства України.

Процедура визнання в Україні документів про освіту здійснюється:
- вищим навчальним закладом — з метою зарахування власника документа про освіту на навчання до цього вищого навчального закладу. Рішенням вищого навчального закладу про визнання підтверджується право власника документа про освіту на навчання у цьому вищому навчальному закладі, про що видається свідоцтво про визнання іноземного документа про освіту;
- Міністерством освіти і науки України — з метою продовження навчання та/або працевлаштування власником документа про освіту на території України.

Для здійснення процедури визнання вищий навчальний заклад утворює комісію з визнання іноземних документів про освіту, яка діє на підставі положення про неї, або покладає ці функції на комісію з визнання здобутих в іноземних вищих навчальних закладах ступенів вищої освіти та наукових ступенів.

Не потребують визнання:
- документи про освіту громадян колишнього СРСР, видані до 15.05.1992;
- документи за підсумками навчання до початку 1992/1993 навчального року в освітніх установах держав колишнього СРСР.

Підготувала Ірина Житкова,

головний редактор порталу kadrovik01.com.ua, головний експерт «МЦФЕР: Кадри»

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон