• Головна сторінка
  • » Новини
  • » Звіти про фактичні витрати на виплату середнього заробітку мобілізованим подаємо починаючи з січня 2015 року, — роз’яснює Мінсоцполітики

Звіти про фактичні витрати на виплату середнього заробітку мобілізованим подаємо починаючи з січня 2015 року, — роз’яснює Мінсоцполітики

16 червня 2015 125
Звіти про фактичні витрати на виплату середнього заробітку мобілізованим працівникам підприємство подає за кожний місяць окремо, починаючи з січня 2015 року. На такі роз’яснення натрапляємо у листі Міністерства соціальної політики України «Щодо отримання компенсації виплат мобілізованим працівникам» від 22.05.2015 № 7551/0/14-15/13

Звіти про фактичні витрати на виплату середнього заробітку мобілізованим працівникам підприємство подає за кожний місяць окремо, починаючи з січня 2015 року. На такі роз’яснення натрапляємо у листі Міністерства соціальної політики України «Щодо отримання компенсації виплат мобілізованим працівникам» від 22.05.2015 № 7551/0/14-15/13.

Як зазначає Мінсоцполітики в згаданому листі, Додатком 3 до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» передбачені видатки на таку компенсацію за КПКВК 2501350 «Компенсація підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період».

Компенсація буде здійснюватися з урахуванням норм Порядку виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04.03.2015 № 105 (далі - Порядок).

Відповідно до Порядку виплату працівникам середнього заробітку здійснюватиме підприємство. Компенсація підприємствам витрат на виплату середнього заробітку працівникам здійснюватиметься Міністерством соціальної політики шляхом перерахування коштів на зазначені цілі обласним департаментам соціального захисту, які, в свою чергу, перераховуватимуть їх в районні (міські) управління, а вони - підприємствам.

У Постанові також визначено порядок подання документів, на підставі яких буде здійснюватися компенсація.

Відповідно до пункту 4 Порядку для виплати компенсації підприємство, установа або організація подає щомісяця до 15-го числа органу соціального захисту населення звіт про «фактичні витрати на виплату середнього заробітку працівникам» згідно з додатком 1, погоджений районним (міським) військовим комісаріатом, який здійснював призов працівника на військову службу, в частині підтвердження призову та проходження військової служби, для подання до 19-го числа їх копій, а також зведених звітів про фактичні витрати на виплату середнього заробітку працівникам згідно з додатком 2 структурним підрозділам соціального захисту населення.

Мінсоцполітики наголошує в листі, що звіти про фактичні витрати на виплату середнього заробітку працівникам підприємство подає за кожний місяць окремо, починаючи з січня 2015 року.

Підготувала Ольга Янчіцька,

головний редактор газети «Expertus: Тиждень», редактор «МЦФЕР: Кадри»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Читачі запитують

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати


© Кадровик-01, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
Неее скачууу-єє-тьсяяя!

А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
► пенсії підвищуються;

► скасовуються обмеження на виплату пенсій для працюючих пенсіонерів;

► збільшується страховий стаж для пенсійного забезпечення