-

У Києві під час локдауну перевірятимуть офіси

6 квітня 2021
25797
Середній бал: 5 із 5

Роботодавцям, які не дотримуються карантинних обмежень, загрожує штраф 34 тисячі гривень

У Києві під час локдауну перевірятимуть офіси

З 5 квітня в Києві діє посилення карантинних обмежень. Роботодавців, які порушують протиепідемічні правила у закритих приміщеннях, де працюють люди, штрафуватимуть. Про це заявив в ефірі телеканалу "Україна 24" начальник головного управління Держпродспоживслужби у Києві Олег Рубан.

Як організувати роботу підприємства під час карантину

"Сьогодні основне завдання - зменшити мобільність населення, не допустити в організованих колективах скупчення перебування в закритих приміщеннях. Тому що ми сьогодні фіксуємо щодня антирекорд захворюваності, смертності серед людей саме в організованих колективах, які уникають протиепідемічних заходів у закритих приміщеннях", - зазначив Олег Рубан.

Яка відповідальність за порушення карантину

"Будуть (у столичній владі) наполягати із застосуванням відповідних нормативних актів щодо обмеження роботи деяких організованих колективів. Тому що ми на минулому тижні моніторили організовані колективи. На жаль, 85% колективів працювали в повному обсязі, в приміщеннях не дотримуються дистанції, режиму носіння масок. Тому ми будемо штрафувати таких роботодавців мінімум на 34 тисячі гривень. Що стосується невиконання протиепідемічних заходів - будемо направляти правоохоронні органи для вжиття негайних заходів", - додав він.

За матеріалами Ліга360


⚡ ТОП-5 консультацій ⚡


logo