-

ФСС та Фонд з безробіття об’єднають з Пенсійним фондом

8 квітня 2021
7027
Середній бал: 5 із 5

Депутати розглядають можливість законодавчо об’єднати фонди

ФСС та Фонд з безробіття об’єднають з Пенсійним фондом

Комітет ВР з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів розмістив на своїй сторінці у Facebook інформацію про робочу нараду 2 квітня 2021 року з Пенсійним фондом України (далі — ПФУ). Мета зустрічі — обговорити можливості ПФУ забезпечити на своїй базі адміністрування функцій Фонду соціального страхування (далі — ФСС) та Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття (далі — Фонд на випадок безробіття). 

Через неефективне управління ФСС та Фондом на випадок безробіття, їх збитковість, яку покривають за рахунок дотацій з держбюджету, їх давно вже планують об’єднати. 

На думку Голови Комітету Галини Третьякової, об’єднання адміністративних структур цих фондів та ПФУ не лише скоротить видатки на їх діяльність, а й дозволить якісно виконувати основні завдання, пов’язані із соціальними виплатами — своєчасно виплачувати допомогу на випадок тимчасової непрацездатності, по вагітності та пологах та інші. 

Допомога по тимчасовій непрацездатності за рахунок коштів Фонду соціального страхування: у яких випадках надають з першого дня непрацездатності

Під час зустрічі голова правління ПФУ Євгеній Капінус презентував організацію роботи органів фонду по обслуговуванню фізичних та юридичних осіб, можливості обробки та збереження інформації про них, а також технічного захисту інформації про клієнтів фонду. 

За підсумками робочої наради члени Комітету обговорили варіанти як законодавчо об’єднати фонди та гарантувати загальнодержавний страховий захист громадян України. 

Олена Петровська,

експерт MCFR Кадри

За матеріалами ФБ-сторінки

Комітету ВР з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів


⚡ ТОП-5 консультацій ⚡


logo