В call-центрі уклали ЦПД замість трудових договорів із 39 працівниками та отримали припис від Держпраці

12 квітня 2021
2047
Середній бал: 5 із 5

Держпраці попереджає про відповідальність за порушення законодавства про працю

В call-центрі виявили 39 працівників, з якими уклали цивільно-правові договори замість трудових

Вході перевірки call-центру в м. Миколаєв інспектор Держпраці у Миколаївській області виявили 39 осіб, які працювали без укладеного трудового договору.

Як проходять перевірки з праці під час карантину

Інспектори встановили, що підприємство не використовувало найману працю, а з 39 особами, які здійснювали трудові функції притаманні професії оператора інформаційно-комунікаційних мереж, були укладені цивільно-правові договори з надання послуг зі здійснення дзвінків за контактами бази даних підприємства з презентації та продажу товарів.

Чи може Держпраці перевіряти дотримання роботодавцями умов колдоговору

Оператори працювали протягом дня у вільному режимі в інтервалі надходження дзвінків на робочі місця, обладнані відповідно до потреб проведення діяльності телефонних центрів. Фізичні особи процес надання послуг реалізовували в чітких рамках, які втановило підприємство.

В результаті перевірки інспектори Управління Держпраці внесли припис керівнику підприємства з вимогами щодо забезпечення належного оформлення трудових відносин з працівниками, а також зробили попередження про відповідальність за порушення законодавства про працю.

За матеріалами Управління Держпраці в Миколаївській області


⚡ ТОП-5 консультацій ⚡


logo