Підприємство оштрафовано на понад 3 млн грн за 24 неоформлених неповнолітніх осіб

16 квітня 2021
26976
Середній бал: 5 із 5

Шостий апеляційний адміністративний суд визнав дії Держпраці правомірними

Підприємство оштрафовано на 3 004 560,00 гривень за 24 неоформлених неповнолітніх осіб

Інспектори праці Управління Держпраці у Миколаївській області перевірили сільськогосподарське підприємство та встановили факт використання незадекларованої праці 24 неповнолітніх осіб.

Накладання штрафів за порушення у сфері праці

Уповноважена особа Управління Держпраці у Миколаївській області виписала суб’єкту господарювання штраф на суму 3 004 560 гривень.

Суб’єкт господарювання намагався уникнути відповідальності за порушення законодавства про працю, оскаржуючи постанову про накладання штрафу за порушення законодавства про працю та зайнятість населення до Черкаського окружного адміністративного суду, проте суд йому відмовив. Наступним кроком суб’єкта стала подача апеляційної скарги до Шостого апеляційного адміністративного суду на рішення суду першої інстанції.

Яка є відповідальність за неправдиві свідчення при перевірці Держпраці

Під час розгляду справи в апеляційному суді були спростовані твердження суб’єкта, що діти були залучені до робіт в рамках навчального процесу з метою поглиблення знань з біології, враховуючи той факт, що через необхідність збору врожаю запровадили зміни в режим роботи та навчання закладу освіти для учнів 7-11 класів, а також внесли зміни у схему маршруту шкільного автобуса.

Шостий апеляційний адміністративний суд відмовив у задоволенні скарги підприємству та визнав дії Управління Держпраці у Миколаївській області правомірними. Підприємство сплатить штраф за порушення законодавства про працю

За матеріалами Управління Держпраці в Миколаївській області

logo