Активуйте подарунковий доступ >

Кадровик01

Підвищення рівня оплати праці слюсарів-сантехніків обумовлено підвищенням кваліфікаційних розрядів

  • 5 червня 2015
  • 206

Підвищення рівня оплати праці (тарифної ставки) слюсарів-сантехніків обумовлено підвищенням кваліфікаційних розрядів під час кваліфікаційної атестації. Про це наголосило Міністерство соціальної політики України у листі від 16.12.2013 № 550/13/111-13

Підвищення рівня оплати праці (тарифної ставки) слюсарів-сантехніків обумовлено підвищенням кваліфікаційних розрядів під час кваліфікаційної атестації. Про це наголосило Міністерство соціальної політики України у листі від 16.12.2013 № 550/13/111-13.

Відповідно до Загальних положень Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників Випуску 1 «Професії працівників, що є загальними для всіх видів економічної діяльності» (розділ «Професії робітників»), затвердженого наказом Мінпраці України від 29.12.2004 № 336, кваліфікаційні розряди підвищуються насамперед тим робітникам, в т. ч. слюсарям-сантехнікам (Випуску 42 «Оброблення металу» (розділ «Слюсарні та складальні роботи у виробництвах машин та устаткування» (книга 4)) Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників, затвердженого наказом Мінпромполітики України від 20.12.2001 № 263), які успішно виконують професійні завдання та обов’язки, норми праці і вимоги робітничої інструкцій та пройшли відповідне професійне навчання.

Присвоєння і підвищення кваліфікаційних розрядів слюсарям-сантехнікам здійснюють кваліфікаційні комісії в ході кваліфікаційної атестації. Присвоєння кваліфікаційного розряду або його підвищення здійснюється з урахуванням складності виконуваних робіт, які мають місце в цеху, на дільниці відповідного підприємства, установи, організації (далі — організація).

Увага

Відповідно до Порядку ліцензування діяльності надання освітніх послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.08.2007 № 1019, діяльність організацій з питань професійного навчання, яке передбачає видачу свідоцтва державного зразка, підлягає ліцензуванню. Не підлягають ліцензуванню послуги з підвищення кваліфікації, які не передбачають підвищення кваліфікаційного розряду, зокрема на курсах цільового призначення (наприклад, з питань безпеки праці, основ законодавства тощо).

Підготувала Ольга Янчіцька,

головний редактор газети «Expertus: Тиждень», редактор «МЦФЕР: Кадри»

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю