• Головна сторінка
  • » Новини
  • » Підвищення рівня оплати праці слюсарів-сантехніків обумовлено підвищенням кваліфікаційних розрядів

Підвищення рівня оплати праці слюсарів-сантехніків обумовлено підвищенням кваліфікаційних розрядів

5 червня 2015 170
Підвищення рівня оплати праці (тарифної ставки) слюсарів-сантехніків обумовлено підвищенням кваліфікаційних розрядів під час кваліфікаційної атестації. Про це наголосило Міністерство соціальної політики України у листі від 16.12.2013 № 550/13/111-13

Підвищення рівня оплати праці (тарифної ставки) слюсарів-сантехніків обумовлено підвищенням кваліфікаційних розрядів під час кваліфікаційної атестації. Про це наголосило Міністерство соціальної політики України у листі від 16.12.2013 № 550/13/111-13.

Відповідно до Загальних положень Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників Випуску 1 «Професії працівників, що є загальними для всіх видів економічної діяльності» (розділ «Професії робітників»), затвердженого наказом Мінпраці України від 29.12.2004 № 336, кваліфікаційні розряди підвищуються насамперед тим робітникам, в т. ч. слюсарям-сантехнікам (Випуску 42 «Оброблення металу» (розділ «Слюсарні та складальні роботи у виробництвах машин та устаткування» (книга 4)) Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників, затвердженого наказом Мінпромполітики України від 20.12.2001 № 263), які успішно виконують професійні завдання та обов’язки, норми праці і вимоги робітничої інструкцій та пройшли відповідне професійне навчання.

Присвоєння і підвищення кваліфікаційних розрядів слюсарям-сантехнікам здійснюють кваліфікаційні комісії в ході кваліфікаційної атестації. Присвоєння кваліфікаційного розряду або його підвищення здійснюється з урахуванням складності виконуваних робіт, які мають місце в цеху, на дільниці відповідного підприємства, установи, організації (далі — організація).

 

Увага

Відповідно до Порядку ліцензування діяльності надання освітніх послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.08.2007 № 1019, діяльність організацій з питань професійного навчання, яке передбачає видачу свідоцтва державного зразка, підлягає ліцензуванню. Не підлягають ліцензуванню послуги з підвищення кваліфікації, які не передбачають підвищення кваліфікаційного розряду, зокрема на курсах цільового призначення (наприклад, з питань безпеки праці, основ законодавства тощо).

Підготувала Ольга Янчіцька,

головний редактор газети «Expertus: Тиждень», редактор «МЦФЕР: Кадри»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


© Кадровик-01, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
Неее скачууу-єє-тьсяяя!

А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
► пенсії підвищуються;

► скасовуються обмеження на виплату пенсій для працюючих пенсіонерів;

► збільшується страховий стаж для пенсійного забезпечення