-

Звіт 4-ПН вже подавайте за новою формою

21 квітня 2021
2453
Середній бал: 5 із 5

Відтепер про заплановане масове вивільнення можете звітувати й в електронному вигляді. Скористайтеся зразком заповненого 4-ПН та настановами, як звітувати

Звіт 4-ПН вже подавайте за новою формою

Звіт 4-ПН подають підприємства, установи та організації в разі запланованого масового вивільнення працівників у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці, у т. ч. ліквідацією, реорганізацією або перепрофілюванням підприємств, установ та організацій, скороченням чисельності або штату працівників підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання.

Про нову форму звітності № 4-ПН «Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв’язку зі змінами в організації виробництва та праці» (далі — форма звітності № 4-ПН) та Порядок її подання, затверджені наказом Мінекономіки від 18.03.2021 № 563 (далі — Наказ Мінекономіки № 563) ми розповідали у новині "Нова форма звіту 4-ПН про заплановане масове вивільнення працівників: наказ Мінекономіки".

Наказ Мінекономіки № 563 опублікований в «Офіційному віснику» № 29 від 16.04.2021. З цієї ж дати почала діяти нова форма звітності № 4-ПН та Порядок її подання. 

Відповідно, з 16 квітня втратила чинність Форма звітності № 4-ПН «Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці» та Порядок її подання, затверджені наказом Мінсоцполітики від 31.05.2013 № 317.  

Отримайте живий зразок 4-ПН та ексклюзивну інструкцію, як звітувати за новою формою, у журналі «Кадровик-01».  

Живий зразок 4-ПН 

Скачати зразок

Олена Петровська,

експерт MCFR Кадри

logo