Підприємці областей, які вже вийшли з червоної зони, все одно можуть подати заявку на 8 тис. грн, — Денис Шмигаль

22 квітня 2021
2296
Середній бал: 5 із 5

На одноразову матеріальну допомогу для підприємців було спрямовано 1,4 млрд гривень

Підприємці областей, які вже вийшли з червоної зони, все одно можуть подати заявку на 8 тис. грн, — Денис Шмигаль

Підприємці та наймані працівники тих регіонів, які були в червоній зоні, але вже вийшли з неї, все одно зможуть подати заявки на отримання 8 тисяч гривень допомоги. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час вступної промови на засіданні Уряду 21 квітня.

«Тобто, бізнес в Івано-Франківській чи Закарпатській області так само може подавати заявки на отримання виплат», — додав Прем’єр-міністр.

Денис Шмигаль нагадав, що цього тижня почався прийом заявок на отримання допомоги від держави в розмірі 8 тисяч гривень для фізичних осіб-підприємців та найманих працівників у «червоних» карантинних зонах.

«Це вже вдруге за останні півроку ми запускаємо безпрецедентний для України пакет прямої допомоги бізнесу та людям. Станом на ранок сьогоднішнього дня 206 тисяч людей вже подали відповідні заявки на отримання допомоги», — зазначив очільник Уряду.

Прем’єр-міністр зауважив, що заповнити заявку можна швидко і зручно через портал чи застосунок Дія, який автоматично визначає, чи підпадає особа під виплати. Для цього необхідно зареєструватись через додаток або на порталі «Дія». Після заповнення заяви та перевірки її у реєстрах ПФ, підприємці та наймані працівники отримають матеріальну допомогу на свій особистий рахунок. Загалом очікується, що послугою скористаються 175 тис. громадян.

На виплату цієї допомоги у поточному році з Державного бюджету було спрямовано 1,4 млрд гривень.

За матеріалами Урядового порталу та МФ

logo