Щодо штатних нормативів центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги

2 червня 2015 28
У листі від 02.03.2015 № 19.1-07-159/6330 Міністерство охорони здоров’я України надало роз’яснення щодо штатних нормативів центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги, затверджених наказом МОЗ України «Про затвердження примірних штатних нормативів центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги та його структурних підрозділів» від 21.08.2014 № 585

У листі від 02.03.2015 № 19.1-07-159/6330 Міністерство охорони здоров’я України надало роз’яснення щодо штатних нормативів центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги, затверджених наказом МОЗ України «Про затвердження примірних штатних нормативів центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги та його структурних підрозділів» від 21.08.2014 № 585.

Адміністративно-управлінський та допоміжний персонал не може перевищувати 20% від загальної штатної чисельності працівників ЦПМСД.

На думку МОЗ України, така норма покликана обмежувати кількість введення до штатного розпису немедичного персоналу лише насправді необхідними посадами.

Не допускається введення посад найменувань, не передбачених штатними нормативами лікувально-профілактичних закладів, а для лікарського персоналу і номенклатурою лікарських посад, яка затверджена наказом МОЗ України від 28.10.2002 № 385. Крім того, не допускається використання не за призначенням посад, які вводяться залежно від обсягу робіт. Штатний розпис формується залежно від обсягу медичної допомоги, що надається таким закладом охорони здоров’я.

Тож, остаточне визначення обсягів асигнувань на утримання закладів охорони здоров’я місцевого підпорядкування, а також ухвалення рішення щодо штатної чисельності комунальних закладів охорони здоров’я здійснюється відповідними органами виконавчої влади у процесі формування та затвердження місцевих бюджетів (ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 № 280/97-ВР визначено, що до власних повноважень місцевих рад належать питання управління закладами охорони здоров’я, організація їх матеріально-технічного і фінансового забезпечення).

 

Підготувала Ольга Янчіцька,

головний редактор газети «Expertus: Тиждень», редактор «МЦФЕР: Кадри»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка

© Кадровик-01, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

Витратіть на реєстрацію лише 57 секунд і отримайте доступ до:

форм та зразків для скачування
✓ актуальних статей від редакції журналу «Кадровик-01»
✓ докладних відповідей на складні робочі ситуації
✓ найсвіжіших новин для фахівців кадрової справи
довідників, вкрай необхідних для щоденної роботи та інших корисних матеріалівУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт
Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×

Ми не можемо вас відпустити з порожніми руками!

Залишайте свій e-mail та першими дізнавайтеся про наші акційні пропозиції та безплатні вебінари!