Кадровик01

Щодо штатних нормативів центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги

  • 2 червня 2015
  • 59

У листі від 02.03.2015 № 19.1-07-159/6330 Міністерство охорони здоров’я України надало роз’яснення щодо штатних нормативів центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги, затверджених наказом МОЗ України «Про затвердження примірних штатних нормативів центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги та його структурних підрозділів» від 21.08.2014 № 585

У листі від 02.03.2015 № 19.1-07-159/6330 Міністерство охорони здоров’я України надало роз’яснення щодо штатних нормативів центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги, затверджених наказом МОЗ України «Про затвердження примірних штатних нормативів центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги та його структурних підрозділів» від 21.08.2014 № 585.

Адміністративно-управлінський та допоміжний персонал не може перевищувати 20% від загальної штатної чисельності працівників ЦПМСД.

На думку МОЗ України, така норма покликана обмежувати кількість введення до штатного розпису немедичного персоналу лише насправді необхідними посадами.

Не допускається введення посад найменувань, не передбачених штатними нормативами лікувально-профілактичних закладів, а для лікарського персоналу і номенклатурою лікарських посад, яка затверджена наказом МОЗ України від 28.10.2002 № 385. Крім того, не допускається використання не за призначенням посад, які вводяться залежно від обсягу робіт. Штатний розпис формується залежно від обсягу медичної допомоги, що надається таким закладом охорони здоров’я.

Тож, остаточне визначення обсягів асигнувань на утримання закладів охорони здоров’я місцевого підпорядкування, а також ухвалення рішення щодо штатної чисельності комунальних закладів охорони здоров’я здійснюється відповідними органами виконавчої влади у процесі формування та затвердження місцевих бюджетів (ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 № 280/97-ВР визначено, що до власних повноважень місцевих рад належать питання управління закладами охорони здоров’я, організація їх матеріально-технічного і фінансового забезпечення).

Підготувала Ольга Янчіцька,

головний редактор газети «Expertus: Тиждень», редактор «МЦФЕР: Кадри»

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон