Кадровик01

Тривалість щорічної відпустки методиста ПТНЗ, який здійснює викладацьку роботу

  • 26 травня 2015
  • 1487

У листі від 10.02.2015 № 52/13/116-15 Міністерство соціальної політики України надало роз’яснення щодо тривалості щорічної основної відпустки методиста професійно-технічного навчального закладу, що здійснює педагогічну діяльність

У листі від 10.02.2015 № 52/13/116-15 Міністерство соціальної політики України надало роз’яснення щодо тривалості щорічної основної відпустки методиста професійно-технічного навчального закладу, що здійснює педагогічну діяльність.

Посада методиста належить до посад педагогічних працівників відповідно до Переліку посад педагогічних і науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.06.2000 № 963.

Розділ IV «Вищі навчальні заклади, заклади післядипломної освіти, професійно-технічні навчальні заклади» Додатка до Порядку надання щорічної основної відпустки тривалістю до 56 календарних днів керівним працівникам навчальних закладів та установ освіти, навчальних (педагогічних) частин (підрозділів) інших установ і закладів, педагогічним, науково-педагогічним працівникам та науковим працівникам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 № 346 (далі — Порядок № 346), передбачає надання методистові щорічної основної відпустки тривалістю 42 календарні дні.

Таку саму тривалість становитиме відпустка, якщо методист ПТУЗ, окрім своєї основної роботи, веде викладацьку роботу в цьому ж закладі освіти і здійснює педагогічну роботу з погодинною оплатою праці в обсязі не більше 240 годин в рік. Така робота не буде сумісництвом, оскільки не передбачає укладення трудового договору із зайняттям штатної посади (Додаток до Положення про умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій, затвердженого наказом Мінпраці, Мін’юсту і Мінфіну України від 28.06.1993 № 43).

Якщо ж методист, окрім своєї основної роботи, виконує в цій же установі іншу регулярну оплачувану роботу на умовах трудового договору у вільний від основної роботи час на посаді викладача, то за цією посадою він матиме право на щорічну основну відпустку тривалістю 56 календарних днів, як і інші педагогічні працівники, вказані в Порядку № 346 і частині шостій статті 6 Закону України «Про відпустки» від 15.11.1996 № 504/96-ВР.
 

Підготувала Ольга Янчіцька,

головний редактор газети «Expertus: Тиждень», редактор «МЦФЕР: Кадри »

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон