-

Коли можна замінити частину щорічної відпустки грошовою компенсацією на підставі лікарняного — роз’яснює Мінекономіки

9 червня 2021
2927
Середній бал: 5 із 5

Роботодавець має дотримати норми щодо заміни частини відпустки компенсацією

Коли можна замінити частину щорічної відпустки грошовою компенсацією на підставі лікарняного — роз’яснює Мінекономіки

Роботодавець зобов’язаний перенести на інший період або подовжити щорічну відпустку в разі тимчасової непрацездатності працівника, засвідченої у встановленому порядку (п. 1 ч. 1 ст. 11 Закону України «Про відпустки» від 15.11.1996 № 504/96-ВР, далі — Закон про відпустки). 

Як надати щорічну основну відпустку

Переносити або продовжувати відпустку у зв'язку з хворобою самостійно працівник не може. У перший робочий день після хвороби він має подати закритий листок непрацездатності та написати заяву про продовження чи перенесення відпустки. Роботодавець — видати наказ. 

Підстава — частина 4 статті 11 Закону про відпустки. 

Як продовжити чи перенести відпустку

Разом з тим, за бажанням працівника частину щорічної відпустки можна замінити грошовою компенсацією. Умова: тривалість наданої працівникові щорічної основної та щорічних додаткових відпусток за відповідний робочий рік — не менше ніж 24 к. д. (ч. 4 ст. 24 Закону про відпустки, ч. 4 ст. 83 КЗпП). 

Отже, якщо працівник використав за відповідний робочий рік 24 к. д. щорічної відпустки, невикористану частину щорічної відпустки можна замінити грошовою компенсацією.  Працівник має подати закритий листок непрацездатності та написати заяву. Роботодавець — видати наказ та надати компенсацію за невикористану частину відпустки.  

Щодо можливості отримання компенсації за відпустку, не використану через хворобу

Так скеровує Мінекономіки у листі «Щодо можливості отримання компенсації за відпустку, не використану через хворобу» від 15.10.2020 № 3512-06/62457-09. 

Олена Петровська,

експерт MCFR Кадри

logo