СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Як діяти у разі загрози або вчинення терористичного акту

  • 20 травня 2015
  • 175

Знання, як діяти у разі отримання інформації про погрозу вчинення теракту, виявлення підозрілих предметів, виникнення надзвичайної ситуації, витоку побутового газу, захоплення в заручники, перебування в районі проведення бойових дій (антитерористичної операції) можуть уберегти ваше життя та ваших близьких

Знання, як діяти у разі отримання інформації про погрозу вчинення теракту, виявлення підозрілих предметів, виникнення надзвичайної ситуації, витоку побутового газу, захоплення в заручники, перебування в районі проведення бойових дій (антитерористичної операції) можуть уберегти ваше життя та ваших близьких.

Методичні рекомендації щодо підготовки населення до дій в умовах загрози або вчинення терористичного акту, затверджені наказом Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 23.03.2015 № 167 (далі — Методичні рекомендації), рекомендуються для використання викладачами та керівниками підрозділів (посадових осіб) з питань цивільного захисту, підприємств, установ і організацій, навчальних та наукових закладів під час проведення занять із службової підготовки, безпеки життєдіяльності, а також розміщення як наглядної агітації на об’єктах інфраструктури, у місцях із масовим перебуванням людей, громадському транспорті, підприємствах, установах, організаціях, навчальних закладах тощо.

У Методичних рекомендаціях роз’яснено, що робити у разі:

-        отримання інформації від невідомої особи про погрозу вчинення теракту (по телефону, поштою або на вулиці щодо анонімного замінування будівлі);

-        отримання інформації про евакуацію (із квартири, установи, місця з масовим перебуванням людей);

-        виявлення підозрілих предметів, що можуть бути використані для вчинення теракту;

-        виникнення надзвичайної ситуації або надзвичайної події на об’єктах, у т. ч. тієї, що виникла внаслідок теракту (у метрополітені, громадському, залізничному транспорті та у літаках), у місцях з масовим перебуванням людей (стадіони, концертні зали);

-        руйнування будівлі;

-        витоку побутового газу у будівлі;

-        захоплення в заручники;

-        перебуванні в районі ведення бойових дій (антитерористичної операції).

Підготувала Ірина Житкова,

головний редактор порталу kadrovik01.com.ua, головний експерт «МЦФЕР: Кадри»

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю