Депутати пропонують надавати працівникам відпустки для посадки городів

19 травня 2015 329
Народні депутати пропонують замість свята міжнародної солідарності трудящих 1 і 2 травня законодавчо закріпити право працівників на відпустки для проведення весняно- та осіннє-польових робіт на городах, дачних та присадибних ділянках

Народні депутати пропонують замість свята міжнародної солідарності трудящих 1 і 2 травня законодавчо закріпити право працівників на відпустки для проведення весняно- та осіннє-польових робіт на городах, дачних та присадибних ділянках.

З метою винищення традицій, що мають безпосереднє відношення до комуністичної ідеології, зокрема, скасування свята міжнародної солідарності трудящих (1 і 2 травня), та задля запобігання загрози продовольчої безпеки працівників, які у вільний від роботи час обробляють земельні ділянки для особистих потреб, 14 травня 2015 року у Верховній раді Україні зареєстровано законопроект № 2843.

Законопроектом пропонується внести зміни до статті 79 Кодексу законів України про працю, а саме: на прохання працівника, який має (або його близька особа) у власності чи користуванні земельну ділянку та потребує проведення весняно-польових чи осіннє-польових робіт, роботодавець зобов’язаний надати частину щорічної основної відпустки поза графіком відпусток на строк від двох до п’яти днів. Тривалість частини відпустки в межах встановленого періоду визначає працівник, про що має повідомити роботодавця не пізніше ніж за 45 днів.

Роботодавець не має права відмовити працівнику в наданні частини відпустки. Якщо працівник з початку року до подання повідомлення повністю використав щорічну основну відпустку, то частина відпустки надається в рахунок додаткової відпустки (за наявності у працівника права на таку відпустку), а за відсутності такого права надається відпустка без збереження заробітної плати. Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати


© Кадровик-01, 2018. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
... це як сніг на голову!

Не скачується? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×

Кримінальна відповідальність за порушення у сфері праці

СКАЧАЙТЕ собі та покажіть директору