text
Кадровик01

Достовірність документів про вищу освіту можна перевірити в інтернеті

  • 18 травня 2015
  • 129

Міністерство освіти і науки України наказом від 06.03.2015 № 249 затвердило Порядок надання доступу фізичним та юридичним особам до Реєстру документів про вищу освіту та Порядок замовлення на створення інформації, що відтворюється в документах про вищу освіту, та облік документів про вищу освіту в Єдиній державній електронній базі з питань освіти»

Міністерство освіти і науки України наказом від 06.03.2015 № 249 затвердило Порядок надання доступу фізичним та юридичним особам до Реєстру документів про вищу освіту та Порядок замовлення на створення інформації, що відтворюється в документах про вищу освіту, та облік документів про вищу освіту в Єдиній державній електронній базі з питань освіти».

З метою перевірки достовірності документів про вищу освіту наказом Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Порядку надання доступу фізичним та юридичним особам до Реєстру документів про вищу освіту та Порядку замовлення на створення інформації, що відтворюється в документах про вищу освіту, та обліку документів про вищу освіту в Єдиній державній електронній базі з питань освіти» від 06.03.2015 № 249 (зареєстровано в Мін’юсті 05.05.2015 за № 493/26938) встановлено механізм надання доступу фізичним та юридичним особам до Реєстру документів про вищу освіту Єдиної державної електронної бази з питань освіти (далі — Реєстр).

Запит про надання інформації про достовірність документів про вищу освіту, крім інформації про документи випускників вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів, подається фізичною або юридичною особою (далі — Запитувач) через веб-сайт Реєстру.

Інформація щодо достовірності виданого документа про вищу освіту надається Запитувачу вільно й безоплатно на підставі запиту, складеного українською мовою, про надання інформації з Реєстру в електронній формі у вигляді:

  • інформації, що відображається у вигляді Інтернет-сторінки на веб-сайті Реєстру;
  • виписки з Реєстру у вигляді файла, що надсилається на адресу електронної пошти Запитувача.

Запит повинен містити:

  • прізвище, ім’я, по батькові (за наявності);
  • серію та номер документа про вищу освіту;
  • адресу електронної пошти, на яку потрібно надати відповідь, у разі замовлення виписки з Реєстру.

Виписка з Реєстру надсилається на адресу електронної пошти Запитувача протягом трьох робочих днів після отримання запиту та містить дату, час формування відповіді та електронний цифровий підпис, накладений технічним адміністратором Єдиної державної електронної бази з питань освіти. 

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Хочете першими дізнаватися про важливі кадрові новини?ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ НА ПОРТАЛІ. Це займе не більше 1 хв — натомість продовжете читання без перешкод.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І дочитати новини
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон