Стажер чи неоформлений працівник?

5 липня 2021
7650
Середній бал: 5 із 5

Під час перевірок фахівці Держпраці зафіксували факти використання незадекларованої праці

Стажер чи неоформлений працівник?

Результати перших перевірок, що проходили в Ужгороді та Ужгородському районі після попереднього проведення роз’яснювальних заходів, виявили: окремі роботодавці таки не взяли до уваги зауваження посадовців Управління Держпраці і допустили до виконання робіт осіб без офіційного оформлення з ними трудових відносин.

Як проходять перевірки з праці

В одному з АВС обласного центру, де здійснюється роздрібна торгівля продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами, під час перевірки був зафіксований факт використання незадекларованої праці. Зокрема, молода продавчиня реалізовувала товар без жодних оформлених для цього документів. Зі слів працівниці, власник крамнички прийняв її на умовах стажування.

Подібні пояснення почули головні державні інспектори і в Перечині. У рамках інспектування тамтешнього пункту технічного огляду (шиномонтажної майстерні) виявилося, що один з працівників виконував трудові функції без укладених у встановленому порядку трудових відносин.

Стартували масові спільні перевірки Держпраці та податківців

Нібито проходила стажування і перукарка однієї з ужгородських студій краси. Жінка повідомила, що трудовий  або цивільно-правовий договір з нею не укладався. Це підтвердила пізніше сама власниця салону, зауваживши, мовляв: взяла нову працівницю і з метою перевірки її професійних вмінь та ще стажується.

Щоб уникнути відповідальності за допуск до роботи неоформлених працівників, під час перевірок роботодавці називають робітників стажерами. КЗпП не передбачає укладення між суб’єктом господарювання та найманим працівником договору на стажування та прийняття працівника на стажування.

Штрафи на роботодавців у 2021 році

Працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабміном (ч. 4 ст. 24 КЗпП).

Тому, в усіх випадках на підприємців чекає відповідальність за порушення вимог трудового законодавства.

За матеріалами Управління Держпраці в Закарпатській області


⚡ ТОП-5 консультацій ⚡


logo