Кадровик01

Оприлюднено проект нового Порядку надання допомоги по безробіттю

  • 13 травня 2015
  • 86

12 травня 2015 року Мінсоцполітики оприлюднило проект нового Порядку надання допомоги по безробіттю, у т. ч. одноразової її виплати для організації безробітними підприємницької діяльності

12 травня 2015 року Мінсоцполітики оприлюднило проект нового Порядку надання допомоги по безробіттю, у т. ч. одноразової її виплати для організації безробітними підприємницької діяльності (далі — Порядок).

Необхідність у розробленні проекту наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Порядку надання допомоги по безробіттю, у т. ч. одноразової її виплати для організації безробітним підприємницької діяльності» виникла у зв’язку з прийняттям Закону України «Про зайнятість населення», що набрав чинності з 01.01.2013, яким внесені зміни до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття».

Проектом Порядку передбачено:

  • процедуру, умови надання допомоги по безробіттю, у т. ч. одноразової її виплати для організації безробітним підприємницької діяльності;
  • перелік підстав для припинення виплати допомоги по безробіттю;
  • умови виплати недоодержаної суми матеріального забезпечення на випадок безробіття у разі смерті безробітного;
  • механізм обчислення центром зайнятості страхового стажу на підставі даних персоніфікованого обліку відомостей про застрахованих осіб і страхувальників та даних з Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, включаючи дані реєстру персоніфікованого обліку, у т. ч. до 01.01.2011.

Мінсоцполітики приймає пропозиції та зауваження до проекту наказу до 12.06.2015.

Нагадаємо, нині діє Порядок надання допомоги по безробіттю, у тому числі одноразової її виплати для організації безробітними підприємницької діяльності, затверджений наказом Мінсоцполітики від 20.11.2000 № 307.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю