Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Кадрові новації 2015: від норми закону до успішної практики

  • 8 травня 2015
  • 50

5 червня у сонячному місті Одесі цифрове видавництво МЦФЕР, журнал «Кадровик-01» та експертно-правова система «Expertus: Кадри» проведуть семінар «Кадрові новації 2015: від норми закону до успішної практики»

5 червня у сонячному місті Одесі цифрове видавництво МЦФЕР, журнал «Кадровик-01» та експертно-правова система «Expertus: Кадри» проведуть семінар


РЕЄСТРАЦІЮ ЗАВЕРШЕНО!


«Кадрові новації 2015: від норми закону до успішної практики»

Зміни до Кодексу законів про працю України, Відповідальність у сфері праці: штрафи на посадових осіб і підприємство-роботодавця, Новації у сфері соціального страхування, Секрети роботи з Класифікатором професій, Нові професійні назви робіт у Класифікаторі професій: огляд завдань і обов’язків, Мобілізація працівників: від отримання повістки до демобілізації, Мобілізація, Демобілізація, — якщо все це хвилює Вас не менше ніж безмежна синява моря, золотий пісок та південний бриз, запрошуємо на семінар «Кадрові новації 2015: від норми закону до успішної практики».

Навчання проведуть:

Ірина Іванченко

 — шеф-редактор журналу «Кадровик-01» та експертно-правової системи «Expertus: Кадри», ідеолог та постійний лектор Суботньої Школи Кадровика і Курсів підвищення кваліфікації керівників і фахівців кадрових служб, автор сотень публікацій з питань праці та зайнятості, захисту персональних даних, кадрового діловодства.

Юлія Видиборець

 — головний редактор Об’єднаної кадрової редакції «МЦФЕР: Кадри» (Цифрове видавництво МЦФЕР), юрист у сфері трудового права, автор численних публікацій у журналах «Кадровик-01», «Бібліотека Кадровика», «Головбух:БЮДЖЕТ», експертно-правовій системі «Expertus: Кадри».

Сьогодення пропонує сотні доріг — ми обираємо ту, що веде до успіху. А ви?

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю