Мінекономіки реформуватиме Держпраці

18 серпня 2021
1968
Середній бал: 5 із 5

Міністерство визначило дорожню карту реформ

Мінекономіки реформуватиме Держпраці

Міністр економіки Олексій Любченко під час наради 17 серпня 2021 року зазначив, що ключове завдання, яке стоїть перед Держпраці, — задекларована, безпечна та здорова праця, винагорода за яку гарантується.  Також необхідно посилити роботу з виявлення та зменшення кількості незадекларованих працівників. 

Як проходять перевірки з праці

Мінекономіки визначило дорожню карту реформування Держпраці — структурно-організаційна реформа робочих органів, яка дозволить  оптимізувати роботу служби. Паралельно з цим  посилюватимуть превентивні заходи з охорони праці, дерегуляції, удосконалення трудового законодавства, змінюватимуть підходи оцінювання результатів роботи, викорінення корупції, діджиталізацію процесів. 

Як проходять перевірки з праці під час карантину

«Головне — нам треба змінити принципи роботи та підходи з оцінки результатів. Буде розроблена єдина матриця оцінки діяльності Держпраці за даними, які надаватиме не лише служба, а й з урахуванням макроекономічних даних, інформації податкової служби, служби зайнятості. Це дозволить бачити об’єктивну ситуацію з зайнятістю та покращувати її.  Одночасно маємо удосконалюватися у бік дерегуляції – змінювати законодавство у бік полегшення роботи бізнесу там, де це можливо», - зазначив Олексій Любченко.

Олена Петровська,

експерт MCFR Кадри

За матеріалами Мінекономіки


⚡ ТОП-5 консультацій ⚡


logo