ПФУ змінить порядок та черговість подання відомостей для електронних трудових книжок: проект постанови

25 серпня 2021
6257
Середній бал: 5 із 5

У першу чергу подаватимемо відомості про трудову діяльність працівників, що була до 01 липня 2000 року, та працівників передпенсійного віку

ПФУ змінить порядок та черговість подання відомостей для електронних трудових книжок: проект постанови

ПФУ розмістив на сайті Федерації профспілок проект постанови «Про порядок та черговість подання відомостей для створення електронних трудових книжок» (далі — проект постанови). 

Як оцифрувати і передати скани трудових книжок до ПФУ

Проектом постанови ПФУ: 

  • вносить зміни до Порядку подання відомостей про трудову діяльність працівника, фізичної особи — підприємця, фізичної особи, яка забезпечує себе роботою самостійно, в електронній формі, затверджений постановою ПФУ від 12.03.2021 № 11-1 (далі — Порядок № 11-1); 
  • встановлює, що в першу чергу подаватимуть та опрацьовуватимуть відомості про трудову діяльність осіб, яким до настання права на пенсію за віком залишилося 2 і менше років, та про трудову діяльність осіб за період до 01 липня 2000 року. 

Як перейти на електронні трудові книжки

Працівник зможе подаватиме відомості про трудову діяльність до територіального органу ПФУ особисто, а не тільки через вебпортал електронних послуг ПФУ.

Як отримати КЕП для передання сканів трудових книжок

Перегляньте ексклюзивний вебінар «Передання сканкопій трудових книжок після змін у законодавстві 10.06.2021: практичні аспекти» від заступника директора Департаменту інформаційно-аналітичних систем та електронних реєстрів Пенсійного фонду України Валентини Боршовської. Саме на цьому заході слухачі першими дізнались про очікувані зміни до Порядку № 11-1. 

Олена Петровська,

експерт MCFR Кадри

за матеріалами ФПУ

logo