• Головна сторінка
  • » Новини
  • » За медпрацівниками зберігається середня заробітна плата на кожному місці роботи під час підвищення кваліфікації

За медпрацівниками зберігається середня заробітна плата на кожному місці роботи під час підвищення кваліфікації

29 квітня 2015 348
За медичними працівниками зберігається середня заробітна плата на кожному місці роботи під час направлення їх до закладу післядипломної освіти для підвищення кваліфікації, підготовки і перепідготовки. Такого висновку дійшло Міністерство соціальної політики України у листі від 17.12.2014 № 1624/13/84-14

За медичними працівниками зберігається середня заробітна плата на кожному місці роботи під час направлення їх до закладу післядипломної освіти для підвищення кваліфікації, підготовки і перепідготовки. Такого висновку дійшло Міністерство соціальної політики України у листі від 17.12.2014 № 1624/13/84-14.

Постановою Кабінету Міністрів України «Питання оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» від 11.05.2011 № 524 встановлено, що за медичними і фармацевтичними працівниками державних та комунальних закладів (установ), які направляються до закладів післядипломної освіти для підвищення кваліфікації, підготовки і перепідготовки, зберігається середня заробітна плата за кожним місцем роботи, тобто за основним місцем роботи та за сумісництвом.

Не впливає на збереження середнього заробітку і те, з якого саме місця роботи (основного чи за сумісництвом) працівники направляються для підвищення кваліфікації, підготовки і перепідготовки.

У випадку, коли працівник працює за основним місцем роботи за нижчою посадою, ніж за сумісництвом, і направляється з основного місця роботи до закладу післядипломної освіти для підвищення кваліфікації, підготовки і перепідготовки, то середній заробіток за вищою посадою може зберігатися за умов, визначених нормативно-правовими документами, а саме, що за цією посадою він здійснює медичну діяльність і оплата праці визначається відповідно до умов оплати праці медичних працівників.

До відома

На підставі путівки, виданої відповідним навчальним закладом для пред’явлення за основним місцем роботи, або копії наказу (розпорядження) про направлення у відрядження на роботі за сумісництвом в табелі обліку робочого часу можна зробити відмітку «Інші причини неявок («І»)».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка

© Кадровик-01, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

Витратіть на реєстрацію лише 57 секунд і отримайте доступ до:

форм та зразків для скачування
✓ актуальних статей від редакції журналу «Кадровик-01»
✓ докладних відповідей на складні робочі ситуації
✓ найсвіжіших новин для фахівців кадрової справи
довідників, вкрай необхідних для щоденної роботи та інших корисних матеріалівУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт
Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×

Ми не можемо вас відпустити з порожніми руками!

Залишайте свій e-mail та першими дізнавайтеся про наші акційні пропозиції та безплатні вебінари!