СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

За медпрацівниками зберігається середня заробітна плата на кожному місці роботи під час підвищення кваліфікації

  • 29 квітня 2015
  • 387

За медичними працівниками зберігається середня заробітна плата на кожному місці роботи під час направлення їх до закладу післядипломної освіти для підвищення кваліфікації, підготовки і перепідготовки. Такого висновку дійшло Міністерство соціальної політики України у листі від 17.12.2014 № 1624/13/84-14

За медичними працівниками зберігається середня заробітна плата на кожному місці роботи під час направлення їх до закладу післядипломної освіти для підвищення кваліфікації, підготовки і перепідготовки. Такого висновку дійшло Міністерство соціальної політики України у листі від 17.12.2014 № 1624/13/84-14.

Постановою Кабінету Міністрів України «Питання оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» від 11.05.2011 № 524 встановлено, що за медичними і фармацевтичними працівниками державних та комунальних закладів (установ), які направляються до закладів післядипломної освіти для підвищення кваліфікації, підготовки і перепідготовки, зберігається середня заробітна плата за кожним місцем роботи, тобто за основним місцем роботи та за сумісництвом.

Не впливає на збереження середнього заробітку і те, з якого саме місця роботи (основного чи за сумісництвом) працівники направляються для підвищення кваліфікації, підготовки і перепідготовки.

У випадку, коли працівник працює за основним місцем роботи за нижчою посадою, ніж за сумісництвом, і направляється з основного місця роботи до закладу післядипломної освіти для підвищення кваліфікації, підготовки і перепідготовки, то середній заробіток за вищою посадою може зберігатися за умов, визначених нормативно-правовими документами, а саме, що за цією посадою він здійснює медичну діяльність і оплата праці визначається відповідно до умов оплати праці медичних працівників.

До відома

На підставі путівки, виданої відповідним навчальним закладом для пред’явлення за основним місцем роботи, або копії наказу (розпорядження) про направлення у відрядження на роботі за сумісництвом в табелі обліку робочого часу можна зробити відмітку «Інші причини неявок («І»)».

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю