-

Конкурси на посади, що обіймають особи, з якими укладені контракти на період дії карантину, мають бути оголошені до 6 вересня

1 вересня 2021
2084
Середній бал: 5 із 5

Важлива інформація від НАДС

Конкурси на посади, що обіймають особи, з якими укладені контракти на період дії карантину, мають бути оголошені до 6 вересня

Відповідно до Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення проведення конкурсів на зайняття посад державної служби та інших питань державної служби», державні органи мають оголосити конкурси на посади, що обіймають особи, з якими до набрання чинності цим Законом укладені контракти про проходження державної служби на період дії карантину до 6 вересня 2021 року (включно).

У разі відсутності переможця конкурсу на таку посаду, суб’єкт призначення має прийняти рішення про проведення повторного конкурсу протягом 10 календарних днів з дня оприлюднення результатів конкурсу на Єдиному порталі вакансій держслужби. Такі повторні конкурси оголошуються до моменту призначення переможця конкурсу на таку посаду.

НАДС інформує, що вищезазначені контракти діють до призначення на посаду державної служби особи за результатами конкурсу, але не більше 9 місяців з дня набрання чинності цим Законом, тобто до 6 грудня 2021 року.

За матеріалами НАДС

logo