Кадрові семінари за темами: Новації у сфері праці та соціального страхування та Трудові відносини з мобілізованими працівниками

23 квітня 2015
313
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Навесні 2015 року спеціалісти кадрових служб вкотре зібралися для ознайомлення з нововведеннями у кадровому законодавстві та застосуванні їх у різноманітних робочих ситуаціях

Навесні 2015 року спеціалісти кадрових служб вкотре зібралися для ознайомлення з нововведеннями у кадровому законодавстві та застосуванні їх у різноманітних робочих ситуаціях.

Ініціатор проведення БЕЗОПЛАТНИХ Кадрових семінарів — Цифрове видавництво МЦФЕР, що випускає журнал «Кадровик-01» та експертно-правову систему «Expertus: Кадри», — висловлює щиру подяку за підтримку Управлінню праці та соціального захисту населення, Федерації роботодавців, Федерації профспілок, Обласному та Міському центру зайнятості Івано-Франківщини та Запоріжжя, а також всім учасникам семінару за теплий прийом та корисно проведений час.

У першій частині семінару Ірина ІВАНЧЕНКО, шеф-редактор журналу «Кадровик-01», детально розповіла про всі важливі зміни у сфері праці і соціального страхування, підвищення відповідальності за порушення законодавства про працю. У другій частині семінару головний редактор «МЦФЕР: Кадри» Юлія ВИДИБОРЕЦЬ розглянула тему трудових відносин з мобілізованими працівниками, питання повернення на роботу після демобілізації, продовження служби за контрактом, отримання компенсації середнього заробітку мобілізованих працівників.

Учасники мали змогу дізнатися про всі нововведення у трудовому законодавстві, прослухавши корисні лекції, а також поспілкуватися з лекторами та отримати відповіді на важливі робочі запитання.

Зустрічі відбулися – 25 березня у місті Івано-Франківськ та 9 квітня у Запоріжжі, які відвідали близько 300 людей у кожному із міст.

Фотозвіт Кадрових семінарів шукайте у групі «Гаряча Лінія Кадровика» на нашій сторінці у Facebook. Також Ви маєте змогу ознайомитися з продуктами Цифрового видавництва МЦФЕР та нашими майбутніми заходами на порталі «Гаряча Лінія Кадровика».

Будемо раді бачити Вас не лише на наших заходах, але й серед наших читачів, слухачів, гостей.

 

З найкращими побажаннями

напрям «МЦФЕР: Кадри» Цифрового видавництва МЦФЕР

logo