-

Держпраці: з водіями вантажівок потрібно укладати трудові договори

12 жовтня 2021
5995
Середній бал: 5 із 5

Держпраці інформує водіїв Миколаївщини про сучасний тренд – працювати за трудовим договором

Держпраці: з водіями вантажівок потрібно укладати трудові договори

Активна робота триває на мобільних пунктах габаритно-вагового контролю, які встановлені на дорогах загального користування Миколаївщини. Вантажівки зупиняються, здійснюється ваговий контроль, а водіїв інформують про переваги сучасного тренду – працювати за трудовим договором.

Як проходять перевірки з праці під час карантину

З 05 по 8 жовтня 2021 року інспектори праці Управління Держпраці у Миколаївській області в рамках діяльності робочої групи з контролю за дотриманням вимог законодавства у сфері діяльності  великовантажного транспорту, створеної при Миколаївської облдержадміністрації, поінформували 35 представників суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у сфері вантажних перевезень та кур’єрської діяльності, про переваги виконання роботи за трудовим договором.

Основні зміни у законодавстві про працю в 2021 році

Інспектори праці розпитували водіїв про умови праці, графік виконання роботи, особливості оплати праці, а потім, для порівняння, повідомляли норми чинного законодавства, якими мають керуватися суб’єкти господарювання з метою організації аналогічної трудової діяльності, інформували про трудові права та соцгарантії особи, яка працює на підставі трудового договору, надавали рекомендації щодо поновлення прав у сфері праці.

Управління Держпраці впевнене, що робота з кожним суб’єктом господарювання та працівником дає позитивний результат – додержання учасниками таких відносин законодавства про працю.

За матеріалами Управління Держпраці в Миколаївській області


⚡ ТОП-5 консультацій ⚡


logo