Кадровик01

Рішення щодо встановлення надбавки голові ради та його заступникам приймається відповідною радою

  • 17 квітня 2015
  • 465

Департамент заробітної плати та умов праці України у листі від 30.01.2015 № 85/13/84-15 надав роз’яснення щодо оплати праці і встановлення надбавки голові ради та його заступникам

Департамент заробітної плати та умов праці України у листі від 30.01.2015 № 85/13/84-15 надав роз’яснення щодо оплати праці і встановлення надбавки голові ради та його заступникам.

Відповідно до пункту 6 Постанови Кабінету Міністрів України «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» від 09.03.2006 № 268 преміювання голів районних і районних у містах рад, їх заступників, встановлення їм надбавок, надання матеріальної допомоги здійснюється у порядку та розмірі, установлених цією постановою, у межах затверджених видатків на оплату праці. Рішення про зазначені виплати приймається відповідною радою.

Нормами законодавства не встановлено періодичність прийняття рішення районної ради (щомісяця або при затвердженні бюджету на рік) щодо розмірів преміювання голови та його заступника, тому це доцільно визначати в такому локальному нормативно-правовому документі органу місцевого самоврядування, як регламент районної ради.

Тож, до прийняття рішення відповідною радою щодо стимулюючих виплат виплата заробітної плати голові ради та заступникам голови здійснюється за обов’язковими складовими заробітної плати. У разі відсутності рішення відповідної ради про преміювання, виплату надбавок за високі досягнення у праці або виконання особливо важливої роботи голові районної ради, його заступникам преміювання та виплата надбавок не здійснюється.

До відома

Складові заробітної плати, які підлягають обов’язковій оплаті:

  • посадові оклади, які встановлюються залежно від складності та рівня відповідальності виконуваних службових обов’язків;
  • надбавки за ранг;
  • надбавки за стаж служби в органах місцевого самоврядування або держслужби;
  • надбавки за почесне звання «заслужений»;
  • надбавки за знання та використання в роботі іноземної мови;
  • надбавки за науковий ступінь кандидата або доктора наук з відповідної спеціальності;
  • надбавки за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи у розмірі до 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років та преміювати працівників в межах установленого фонду оплати праці.

Зазначені виплати здійснюються диференційовано у межах фонду оплати праці, за наявності коштів, після здійснення обов’язкових виплат.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон