• Головна сторінка
  • » Новини
  • » Увага! Обмеження розміру заробітної плати скасоване для працівників бюджетних установ, але діє для керівників ЦОВ

Увага! Обмеження розміру заробітної плати скасоване для працівників бюджетних установ, але діє для керівників ЦОВ

14 квітня 2015 244
Законом України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» від 28.12.2014 № 76-VIII (далі — Закон № 76) з 01.01.2015 запроваджені зміни в оплаті праці працівників бюджетних установ

Законом України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» від 28.12.2014 № 76-VIII (далі — Закон № 76) з 01.01.2015 запроваджені зміни в оплаті праці працівників бюджетних установ.

Так, відповідно до пункту 10 розділу III «Прикінцеві положення» Закону № 76 максимальний місячний розмір заробітної плати (грошового забезпечення) народних депутатів України, членів КМУ, прокурорів, працівників державних органів (крім Національного антикорупційного бюро та Національного агентства з питань запобігання корупції) та інших бюджетних установ, працівників НБУ, суддівської винагороди обмежено сімома розмірами мінімальної заробітної плати (тобто 8526 грн.), а при скороченні чисельності працівників — 10 розмірами мінімальної заробітної плати.

Цією законодавчою нормою установлено, що в максимальному місячному розмірі заробітної плати не враховуються:

  • допомога по тимчасовій непрацездатності;
  • допомога для оздоровлення;
  • матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань;
  • оплата часу щорічної відпустки.

Утім, Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення» від 02.03.2015 № 213-VІІІ (далі — Закон №  213), пункт 10 розділу III «Прикінцеві положення» Закону № 76 визнано таким, що втратив чинність з 01.04.2015.

Відтак, запроваджене Законом № 76 обмеження розміру заробітної плати працівників бюджетних установ скасоване.

Наголосимо, що обмеження заробітку скасовано для працівників, але не для керівників центральних органів виконавчої влади та інших державних органів. Адже наразі продовжує діяти постанова КМУ «Питання оплати праці членів Кабінету Міністрів України, керівників центральних органів виконавчої влади та інших державних органів у 2015 році» від 14.02.2015 № 43. А саме нею місячна заробітна плата членів КМУ, керівників центральних органів виконавчої влади та інших державних органів (крім органів, підрозділи яких беруть участь у проведенні АТО) обмежена розміром посадового окладу.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати


© Кадровик-01, 2018. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×