Кадровик01

Законодавці хочуть дозволити приймати на роботу переселенців із зони АТО без трудових книжок

  • 10 квітня 2015
  • 571

У Верховній раді 7 квітня 2015 року зареєстровано законопроект № 2580, яким пропонується дозволити роботодавцям приймати на роботу внутрішньо переміщених осіб без трудових книжок, за строковим трудовим договором на час проведення антитерористичної операції

У Верховній раді 7 квітня 2015 року зареєстровано законопроект № 2580, яким пропонується дозволити роботодавцям приймати на роботу внутрішньо переміщених осіб без трудових книжок, за строковим трудовим договором на час проведення антитерористичної операції.

7 квітня 2015 року у Верховній Раді зареєстровано законопроект № 2580 про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо регулювання трудових відносин внутрішньо переміщених осіб).

Законопроектом пропонується:

  • дозволити приймати внутрішньо переміщену особу без трудової книжки, яка залишилась в зоні проведення АТО;
  • дозволити укладати строковий трудовий договір із внутрішньо переміщеною особою на час проведення антитерористичної операції;
  • передбачити можливість переведення переселенця із зони АТО в інше підприємство, установу, організацію з території Луганської, Донецької областей та Автономної Республіки Крим за погодженням між керівниками підприємств, установ, організацій за місцем реєстрації переселенця до завершення дії договору.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон