text
Кадровик01

Компенсувати не можна отримати, або семінар «Мобілізація, демобілізація й отримання компенсації з Держбюджету: законодавчі новації та їх реалізація на практиці»

  • 6 квітня 2015
  • 52

16 квітня 2015 року напрям «МЦФЕР: Кадри» проведе семінар «Мобілізація, демобілізація й отримання компенсації з Держбюджету: законодавчі новації та їх реалізація на практиці»

16 квітня 2015 року напрям «МЦФЕР: Кадри» проведе семінар «Мобілізація, демобілізація й отримання компенсації з Держбюджету: законодавчі новації та їх реалізація на практиці».

Настав час кадровикам-атлантам розправити плечі і підняти Порядок виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період», затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 04.03.2015 № 105, до світла, розібратися в усіх питаннях мобілізації, демобілізації працівників та отримання компенсації з Держбюджету.

Разом із головним редактором «МЦФЕР: Кадри», одним з творців експертно-правової системи «Expertus: Кадри», юристом у сфері трудового права, автором численних публікацій у журналах «Кадровик-01», «Бібліотека Кадровика», «Головбух:БЮДЖЕТ» — Юлією Видиборець з’ясуємо такі питання:

  •          Компенсація роботодавцю середнього заробітку мобілізованих працівників: порядок затверджено (практичні аспекти отримання компенсації).
  •          Законодавчі новації 2015 року з питань мобілізації і соціального захисту мобілізованих працівників.
  •          Відповідальність роботодавця у сфері військового обліку та мобілізаційної підготовки.
  •          Мобілізація.
  •          Демобілізація.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон