СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Бюджетним установам не потрібно погоджувати з Держказначейством прийняття і звільнення головбуха

  • 27 березня 2015
  • 1191

Наказ Міністерства фінансів України від 21.02.2011 № 214 «Про затвердження Порядку погодження призначення на посаду та звільнення з посади головного бухгалтера бюджетної установи» втратив чинність

Наказ Міністерства фінансів України від 21.02.2011 № 214 «Про затвердження Порядку погодження призначення на посаду та звільнення з посади головного бухгалтера бюджетної установи» втратив чинність.

Наказом Міністерства фінансів України від 04.03.2015 № 288 «Про внесення змін до пункту 1 додатка до Порядку проведення оцінки виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень та визнання такими, що втратили чинність, деяких наказів Міністерства фінансів України» визнано таким, що втратив чинність Порядок погодження призначення на посаду та звільнення з посади головного бухгалтера бюджетної установи, затверджений Наказом Міністерства фінансів України від 21.02.2011 № 214. Відповідно, у Порядку проведення оцінки виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень, затвердженому наказом Міністерства фінансів України від 01.12.2011 № 1537, скасовано вимогу щодо погодження анкети про виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень з органом Державної казначейської служби України.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю