ФСС подолав затримки у виплаті лікарняних і декретних допомог

5 січня 2022
6260
Середній бал: 5 із 5

Відсьогодні виплати усіх видів матеріального забезпечення здійснюються вчасно

ФСС подолав затримки у виплаті лікарняних і декретних допомог

Сьогодні ФСС повністю погасив заборгованість з виплати допомог по тимчасовій втраті працездатності і по вагітності та пологах. Виплати усіх видів матеріального забезпечення здійснюються вчасно та в повному обсязі для 11,5 мільйона застрахованих осіб у разі настання страхового випадку.

Е-лікарняні: ґайд для кадровика

04.01.2022 Фонд направив:

  • на фінансування допомог по тимчасовій непрацездатності – 519,3 млн грн,
  • декретних допомог – 115,5 млн грн,
  • допомог на поховання – 1,3 млн гривень.

У грудні минулого року Фонд направив на лікарняні і декретні допомоги 1,75 мільярда гривень фінансової допомоги з держбюджету. Виділені рішенням Уряду кошти дозволили профінансувати більшу частину заборгованості із виплати матеріального забезпечення, яка сьогодні була закрита у повному обсязі.

Нагадуємо, що відповідно до Закону «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» фінансування допомог за лікарняними листками здійснюється на рахунок роботодавців протягом десяти робочих днів після прийняття Фондом заяви-розрахунку.

МОЗ змінив порядок видачі листків непрацездатності

Від дати отримання заяви-розрахунку залежить дата фінансування допомоги, тому працівникам важливо не втрачати зв’язок зі своїм роботодавцем і цікавитись станом формування заяви за їх листком непрацездатності.

Дізнатись, чи кошти вже перераховано роботодавцю, застраховані особи можуть з щоденної звітності Фонду про стан фінансування страхувальників у телеграм-каналі за тегом #фінансування_страхувальників (інформація оновлюється у розрізі регіонів).

За матеріалами ФСС

logo