Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Про надання одноразової адресної грошової допомоги випускникам ВНЗ медичного та фармацевтичного профілю

  • 17 березня 2015
  • 1171

МОЗ України у листі від 27.01.2015 № 10.02.11/Д-208/857-зв роз’яснило, як випускникам вищих навчальних закладів, які здобули освіту за напрямами і спеціальностями медичного та фармацевтичного профілю, отримати одноразову адресну грошову допомогу у п’ятикратному розмірі мінімальної заробітної плати

МОЗ України у листі від 27.01.2015 № 10.02.11/Д-208/857-зв роз’яснило, як випускникам вищих навчальних закладів, які здобули освіту за напрямами і спеціальностями медичного та фармацевтичного профілю, отримати одноразову адресну грошову допомогу у п’ятикратному розмірі мінімальної заробітної плати.

Відповідно до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 11.05.2011 № 524 «Питання оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» випускникам вищих навчальних закладів, які здобули освіту за напрямами і спеціальностями медичного та фармацевтичного профілю, передбачено надання одноразової адресної грошової допомоги у п’ятикратному розмірі мінімальної заробітної плати у порядку, затвердженому МОЗ України за погодженням з Мінфіном України.

Порядок надання одноразової адресної грошової допомоги випускникам вищих навчальних закладів, які здобули освіту за напрямами і спеціальностями медичного та фармацевтичного профілів, затверджено наказом Міністерства охорони здоров’я України від 28.05.2012 № 390 «Про затвердження Порядку надання одноразової адресної грошової допомоги випускникам вищих навчальних закладів, які здобули освіту за напрямами і спеціальностями медичного та фармацевтичного профілів» (далі — Порядок № 390).

Відповідно до пункту 1 Порядку № 390 одноразова адресна грошова допомога надається випускникам денної форми навчання, якщо вони:

  • навчались за державним замовленням у вищих навчальних закладах I–IV рівнів акредитації державної та комунальної форм власності незалежно від підпорядкування;
  • здобули освіту за напрямами і спеціальностями медичного і фармацевтичного профілів;
  • уклали у поточному році на строк не менше як три роки договір про роботу.

Пунктами 1.1 та 1.2 Порядку № 390 уточнено посади та розташування закладів охорони здоров’я, при укладанні договору з якими надається право на отримання допомоги, а саме:

  • у закладах охорони здоров’я, що розташовані у сільській місцевості та селищах міського типу на посадах: молодших спеціалістів з медичною (фармацевтичною) освітою; лікарів (провізорів), яким після закінчення інтернатури присвоєно кваліфікацію спеціаліста певного фаху;
  • в інших закладах охорони здоров’я на посадах: лікарів загальної практики — сімейних лікарів, лікарів-педіатрів дільничних і лікарів-терапевтів дільничних, яким після закінчення інтернатури присвоєно кваліфікацію спеціаліста відповідного фаху.

Для отримання допомоги згідно із пунктом 4 Порядку № 390 випускники до 10 жовтня подають до вищого навчального закладу:

  • заяви про надання допомоги;
  • копії трудових книжок та договору про роботу в закладах охорони здоров’я, що розташовані у сільській місцевості та селищах міського типу, а також про роботу в інших закладах охорони здоров’я на посадах лікарів загальної практики — сімейних лікарів, лікарів-педіатрів дільничних і лікарів-терапевтів дільничних.

Нарахування допомоги здійснюється вищими навчальними закладами на підставі наказу, що видається після затвердження кількості випускників, яким надається допомога, а також на підставі поданих випускником документів.

Допомога надається у п’ятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, розмір якої встановлюється Законом України «Про Державний бюджет України» на відповідний рік.

Виплата такої допомоги здійснюється до кінця поточного року (п. 4 Порядку № 390).

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю