Як кадровику зменшити ризик свого скорочення

11 лютого 2022
9736
Середній бал: 5 із 5


В Україні через коронакризу скорочення працівників почастішали. Колеги-кадровики, на жаль, теж потрапляють під звільнення.

Отже, є сенс запобігати такій ситуації. Зокрема врахуйте, що переважне право залишитися на роботі матиме людина з вищою кваліфікацією.

Щоб підвищити свій професійний рівень, не обов’язково щодня їздити на заняття. Скористайтеся привілеями онлайн навчання.

При цьому надайте перевагу курсам, що мають офіційне підтвердження такої кваліфікації.

Приміром після проходження «Всеукраїнської професійної сертифікації кадровиків — 2022» ви отримаєте сертифікат про підвищення кваліфікації від ВНЗ і 4 кредити ЄКТС.

Крім того, програма допоможе організувати кадрову роботу в умовах карантину й оптимізувати витрати на персонал так, щоб ви не мали жодного зауваження при перевірці й змогли пройти її без штрафів.

Як кадровику зменшити ризик свого скорочення

1 ДЕНЬ НАВЧАННЯ БЕЗПЛАТНО

А щоб директор був зацікавлений у вашому професійному зростанні, поясніть, що за програмою «Всеукраїнської професійної сертифікації кадровиків — 2022» ви навчитеся проводити аудит кадрових документів власними силами. Тож йому не доведеться платити стороннім юристам чи аудиторам. Підприємство заощадить, зокрема на консалтингових послугах.

logo