Локдауну через «Омікрон» не буде — Віктор Ляшко

11 лютого 2022
25082
Середній бал: 5 із 5

Повідомте спіробітникам: локдаун через «Омікрон» не введуть


Захворюваність на COVID-19, в тому числі і штаму «Омікрон», збільшилася, проте число госпіталізованих не змінилося. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Так, за минулу добу в Україні підтвердили більш ніж 41 тис. заражень коронавірусом. Найбільше нових випадків виявили в Києві та Одеській обл.

«Зростає кількість випадків, але не госпіталізацій, – зазначив міністр 10 лютого на брифінгу в Полтавській облдержадміністрації. – Локдауну не буде. Ми працюємо в адаптивному карантині, що передбачає «червону зону»».

Як оплачувати е-лікарняний у зв’язку з карантином

За наявності достатньої кількості вакцини проти коронавірусної інфекції, говорити про локдаун по всій країні недоречно. Тому, за словами В. Ляшка, коли рівень вакцинації досягне 70%, адаптивний карантин також можна буде скасувати.

Нагадаємо: станом на 10 лютого у «червоній зоні» знаходяться дві області України – Івано-Франківська та Рівненська. Ще в трьох областях червоний рівень епіднебезпеки запроваджується з 11 лютого. Мова йде про Закарпатську, Хмельницьку та Луганську області.

Джерело: МОЗ

logo