ТПП засвідчила форс-мажор с 24 лютого

28 лютого 2022
6779
Середній бал: 5 із 5

Через надзвичайну ситуацію ТПП розмістить на своєму сайті загальний офіційний лист щодо засвідчення форс-мажору, який зможуть роздруковувати всі, кого це стосується

ТПП засвідчила форс-мажор с 24 лютого

Торгово-промислова палата України (далі — ТПП) на підставі ст. 14, 14-1 Закону України «Про торгово-промислові палати в Україні» від 02.12.1997 № 671/97-ВР, Статуту ТПП засвідчила форс-мажорні обставини (обставини непереборної сили): військову агресію Російської Федерації проти України, що стало підставою введення воєнного стану із 05 години 30 хвилин 24 лютого 2022 року строком на 30 діб, відповідно до Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24 лютого 2022 року №64/2022. 

Воєнний стан: що мають знати кадровики та роботодавці

ТПП України підтверджує, що зазначені обставини з 24 лютого 2022 року до їх офіційного закінчення є надзвичайними, невідворотними та об’єктивними обставинами для суб'єктів господарської діяльності та/або фізичних осіб по договору, окремим податковим та/чи іншим зобов’язанням/обов’язком, виконання яких/-го настало згідно з умовами договору, контракту, угоди, законодавчих чи інших нормативних актів і виконання відповідно яких/-го стало неможливим у встановлений термін внаслідок настання таких форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили). 

ТПП врахувала надзвичайно важку ситуацію, з якою зіткнулась наша країна, та спростила процедуру засвідчення форс-мажорних обставин. Підприємці не зобов’язані звертатись до ТПП та готувати пакет документів в період воєнного стану. Загальний офіційний лист щодо засвідчення форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили) ТПП розмістить на своєму сайті.   

Олена Петровська 

експерт MCFR Кадри

За матеріалами ТПП 

logo