Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

На території проведення АТО можуть створюватися військово-цивільні адміністрації

  • 3 березня 2015
  • 59

Згідно з Законом України «Про військово-цивільні адміністрації» від 03.02.2015 № 141-VIII на території проведення антитерористичної операції можуть створюватися військово-цивільні адміністрації

Згідно з Законом України «Про військово-цивільні адміністрації» від 03.02.2015 № 141-VIII (далі — Закон № 141) на території проведення антитерористичної операції можуть створюватися військово-цивільні адміністрації.

Закон № 141 визначає організацію, повноваження і порядок діяльності військово-цивільних адміністрацій в районах проведення антитерористичної операції.

Зазначимо, що військово-цивільні адміністрації — це тимчасові державні органи, які діють на території Донецької та Луганської областей у складі Антитерористичного центру при СБУ.

Вони призначені для гарантування безпеки і нормалізації життєдіяльності населення, правопорядку, участі у протидії диверсійним проявам і терористичним актам, недопущення гуманітарної катастрофи в районі проведення АТО.

Рішення про створення військово-цивільних адміністрацій приймає Президент України.

Військово-цивільні адміністрації населених пунктів утворюються в одному чи декількох населених пунктах (селах, селищах, містах), де відповідні ради та/або їх виконавчі органи не здійснюють покладені на них повноваження.

Закон набув чинності 28.02.2015.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю