• Головна сторінка
  • » Новини
  • » Іноземці, які перебувають в Україні на законних підставах, можуть працевлаштовуватися самостійно або за сприяння державної служби зайнятості

Іноземці, які перебувають в Україні на законних підставах, можуть працевлаштовуватися самостійно або за сприяння державної служби зайнятості

3 березня 2015 163
Іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають в Україні, яким надано тимчасовий захист, притулок в Україні, яких визнано в України біженцями, особами, котрі потребують додаткового захисту, а також, котрі одержали дозвіл на імміграцію в Україну, мають право на зайнятість на підставах і в порядку, встановлених для громадян України

Іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають в Україні, яким надано тимчасовий захист, притулок в Україні, яких визнано в України біженцями, особами, котрі потребують додаткового захисту, а також, котрі одержали дозвіл на імміграцію в Україну (далі — іноземці), мають право на зайнятість на підставах і в порядку, встановлених для громадян України.

Державний центр зайнятості України у листі «Щодо деяких питань працевлаштування іноземців в Україні та можливості звернення до державної служби зайнятості» від 13.02.2015 № ДЦ-09-964/0/6-15 нагадав, що іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах, користуються тими самими правами і свободами, а також несуть такі самі обов’язки, як і громадяни України, за винятками, встановленими Конституцією, законами чи міжнародними договорами України (ст. 26 Конституції України).

Однак іноземці, які прибули в Україну для працевлаштування на визначений строк, приймаються на роботу на підставі дозволу на застосування праці іноземців.

Такий дозвіл видається організації центром зайнятості згідно з Порядком видачі, продовження дії та анулювання дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 27.05.2013 № 437.

У разі безпосереднього звернення іноземців до центру зайнятості, вони повинні пред’явити посвідку на постійне проживання/посвідчення біженця або особи, яка потребує додаткового захисту, або якій надано тимчасовий захист тощо.

Іноземці, які мають посвідки на тимчасове проживання в України, можуть звернутися до центру зайнятості незалежно від місця проживання і/або перебування для безоплатного сприяння у працевлаштуванні та одержання інформації про ситуацію на ринку праці.

Іноземці також можуть провадити в Україні інвестиційну, зовнішньоекономічну діяльність тощо.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати


© Кадровик-01, 2018. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×