Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Іноземці, які перебувають в Україні на законних підставах, можуть працевлаштовуватися самостійно або за сприяння державної служби зайнятості

  • 3 березня 2015
  • 168

Іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають в Україні, яким надано тимчасовий захист, притулок в Україні, яких визнано в України біженцями, особами, котрі потребують додаткового захисту, а також, котрі одержали дозвіл на імміграцію в Україну, мають право на зайнятість на підставах і в порядку, встановлених для громадян України

Іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають в Україні, яким надано тимчасовий захист, притулок в Україні, яких визнано в України біженцями, особами, котрі потребують додаткового захисту, а також, котрі одержали дозвіл на імміграцію в Україну (далі — іноземці), мають право на зайнятість на підставах і в порядку, встановлених для громадян України.

Державний центр зайнятості України у листі «Щодо деяких питань працевлаштування іноземців в Україні та можливості звернення до державної служби зайнятості» від 13.02.2015 № ДЦ-09-964/0/6-15 нагадав, що іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах, користуються тими самими правами і свободами, а також несуть такі самі обов’язки, як і громадяни України, за винятками, встановленими Конституцією, законами чи міжнародними договорами України (ст. 26 Конституції України).

Однак іноземці, які прибули в Україну для працевлаштування на визначений строк, приймаються на роботу на підставі дозволу на застосування праці іноземців.

Такий дозвіл видається організації центром зайнятості згідно з Порядком видачі, продовження дії та анулювання дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 27.05.2013 № 437.

У разі безпосереднього звернення іноземців до центру зайнятості, вони повинні пред’явити посвідку на постійне проживання/посвідчення біженця або особи, яка потребує додаткового захисту, або якій надано тимчасовий захист тощо.

Іноземці, які мають посвідки на тимчасове проживання в України, можуть звернутися до центру зайнятості незалежно від місця проживання і/або перебування для безоплатного сприяння у працевлаштуванні та одержання інформації про ситуацію на ринку праці.

Іноземці також можуть провадити в Україні інвестиційну, зовнішньоекономічну діяльність тощо.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю