СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Закон «Про державну службу» та підзаконні акти знову перепишуть

  • 2 березня 2015
  • 117

Зміни торкнуться і законодавства про службу в органах місцевого самоврядування

Незабаром на розгляд Верховної Ради буде запропоновано нові узгоджені між собою редакції Законів України «Про державну службу» та «Про службу в органах місцевого самоврядування», яка узгоджуватиметься із новою редакцією Закону України «Про державну службу». Нові законодавчі акти мають на меті створення цілісної системи управління державною службою, що базуватиметься на європейських принципах державного управління, а також забезпечення прозорої  системи оплати праці та пенсійного забезпечення державних службовців.

Одночасно планується внесення змін до законів України від 27.02.2014 № 794-VII «Про Кабінет Міністрів України», від 17.03.2011 № 3166-VI «Про центральні органи виконавчої влади», від 09.04.1999 № 586-XIV «Про місцеві державні адміністрації» та інших законів, що стосуються державної служби.

З-поміж необхідних для реалізації нового законодавства підзаконних актів, на які чекатимемо, варто відзначити Порядок проведення конкурсу на зайняття посад державної служби та Регламент Комісії з питань вищого корпусу державної служби.

Примітно, що новели законодавства передбачають, що у шестимісячний строк з дня набрання чинності новою редакцією Закону «Про державну службу» уряд має забезпечити проведення конкурсного відбору на посади державних секретарів міністерств та їх заступників відповідно до нових вимог, а з 1 січня 2016 року — конкурсний відбір на посади керівників, перших заступників та заступників керівників центральних органів виконавчої влади .

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю