Закон «Про державну службу» та підзаконні акти знову перепишуть

2 березня 2015 117
Зміни торкнуться і законодавства про службу в органах місцевого самоврядування

Незабаром на розгляд Верховної Ради буде запропоновано нові узгоджені між собою редакції Законів України «Про державну службу» та «Про службу в органах місцевого самоврядування», яка узгоджуватиметься із новою редакцією Закону України «Про державну службу». Нові законодавчі акти мають на меті створення цілісної системи управління державною службою, що базуватиметься на європейських принципах державного управління, а також забезпечення прозорої  системи оплати праці та пенсійного забезпечення державних службовців.

Одночасно планується внесення змін до законів України від 27.02.2014 № 794-VII «Про Кабінет Міністрів України», від 17.03.2011 № 3166-VI «Про центральні органи виконавчої влади», від 09.04.1999 № 586-XIV «Про місцеві державні адміністрації» та інших законів, що стосуються державної служби.

З-поміж необхідних для реалізації нового законодавства підзаконних актів, на які чекатимемо, варто відзначити Порядок проведення конкурсу на зайняття посад державної служби та Регламент Комісії з питань вищого корпусу державної служби.

Примітно, що новели законодавства передбачають, що у шестимісячний строк з дня набрання чинності новою редакцією Закону «Про державну службу» уряд має забезпечити проведення конкурсного відбору на посади державних секретарів міністерств та їх заступників відповідно до нових вимог, а з 1 січня 2016 року — конкурсний відбір на посади керівників, перших заступників та заступників керівників центральних органів виконавчої влади .Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати


© Кадровик-01, 2018. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
... це як сніг на голову!

Не скачується? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×

Кримінальна відповідальність за порушення у сфері праці

СКАЧАЙТЕ собі та покажіть директору