Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Протокол про адміністративне правопорушення у сфері захисту персональних даних складають на кожну винну посадову особу окремо

  • 26 лютого 2015
  • 207

Це передбачено Порядком оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення, затвердженим Уповноваженим з прав людини у лютому 2015 року

З 1 січня 2014 року функції контролю за додержанням законодавства про захист персональних даних покладено на Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (ст. 23 Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 № 2297-VI).

Дотримання законодавства у сфері захисту персональних даних контролюють шляхом перевірок (Порядок здійснення Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини контролю за додержанням законодавства про захист персональних даних, затверджений наказом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини від 08.01.2014 № 1/02-14).

Перевірки проводять посадові особи Департаменту з питань захисту персональних даних Секретаріату Уповноваженого з прав людини, а суб’єктами перевірок можуть бути будь-які фізичні особи, ФОП, підприємства, установи і організації усіх форм власності, органи державної влади та місцевого самоврядування.

Якщо під час перевірки виявлять, що суб’єктом перевірки вчинено адміністративне правопорушення, визначене статтями 188-39 чи 188-40 КУпАП, перевіряючий  складає протокол про адміністративне правопорушення. За ознак кримінального правопорушення, матеріали перевірок направляють до правоохоронних органів.

Нарешті маємо нормативний акт, що деталізує процедуру притягнення винних у порушенні захисту персональних даних до адміністративної відповідальності, — наказом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини від 16.02.2015 № 3/02-15 затверджено Порядок оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення.

Так, якщо правопорушення вчинено кількома особами, то протокол про адміністративне правопорушення складається на кожну особу окремо.

Протокол про адміністративне правопорушення та додатки до нього надсилають до районного, районного у місті (міського, міськрайонного) суду за місцем вчинення адміністративного правопорушення.

Дізнайтесь більше про те, як проходить перевірка дотримання законодавства про захист персональних даних, з матеріалів системи «Expertus: Кадри»

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю