Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

ДСНС України покращує професійний добір кадрів для підвищення якості роботи

  • 25 лютого 2015
  • 112

У системі ДСНС України розроблено відповідні положення і методики проведення психофізіологічного професійного добору осіб рядового і начальницького складу

Як зазначив Голова ДСНС України Сергій Бочковський, професійний та ретельний підбір кадрів, а також забезпечення відповідного рівня їх професійної підготовки є запорукою результативної та продуктивної роботи.

У системі ДСНС України розроблені відповідні положення і методики проведення психофізіологічного професійного добору осіб рядового і начальницького складу. Під час проходження психофізіологічної експертизи визначається рівень розвитку таких якостей, як увага, пам’ять, стійкість до стресу, орієнтація у просторі, швидкість реагування тощо. За результатами тестування надаються попередні висновки щодо відповідності особистих якостей, навиків і вмінь людини її професійним обов’язкам. Тестування відбувається індивідуально, тобто відповідно до фахових вимог до конкретного напряму професійної діяльності. Таким чином, відбувається психологічне прогнозування надійності роботи конкретного працівника у розрізі саме його функціональних обов‘язків. На основі отриманих психофізіологічних та медичних даних Центральна лікарська експертна комісія робить остаточний висновок і засвідчує відповідність кандидата чи працівника вимогам професійної діяльності.

За словами Голови Служби ще одним пріоритетним напрямком роботи наразі є також подальше вдосконалення та адаптація до сучасних європейських стандартів нормативно - правової бази у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю