text
Кадровик01

Максимальна інформаційна підтримка вашої організації

  • 25 лютого 2015
  • 53

Напрям «МЦФЕР: Кадри» розробив новий тариф — «Базовий» в експертно-правовій системі «Expertus: Кадри». Цікаво, чим він вигідний?

Скрутні часи позначилися на вашій роботі? Відчуваєте, як із загостренням кризи перелік ваших фахових видань та інформаційних ресурсів зменшується? Керівництво розводить руками та на все відповідає: «Дорого»? Ми все розуміємо та намагаємося якнайбільше допомогти, щоб ви отримували той максимум інформаційної підтримки, до якого звикли, тільки за менші гроші. 

Саме тому напрям «МЦФЕР: Кадри» розробив новий тариф — «Базовий» в експертно-правовій системі «Expertus: Кадри».  Цікаво, чим він вигідний?За тарифом доступні рубрики:

  • Прийняття на роботу
  • Звільнення
  • Переведення. Зміна істотних умов праці
  • Сумісництво. Суміщення, виконання обов’язків
  • Трудова книжка
  • Звіти і перевірки

Усі рубрики діляться на безліч підрубрик, кожна з яких містить у собі зразки та шаблони документів, покрокові алгоритми, корисні таблиці, експертні поради та інший важливий матеріал.

І це ще не все. За тарифом «Базовий» у вас є змога стежити за фаховими новинами та користуватися унікальним сервісом «Expertus: Календар». Завдяки цьому сервісу ви з легкістю розрахуєте норми тривалості робочого часу відповідно до рекомендованих норм, вчасно підготуєте та подасте звіти до державних органів, уникнете помилок при складанні звітів та кадрових документів.

Та найголовніше — новий тариф надасть вам доступ до електронного архіву журналу «Кадровик-01» починаючи з січня 2013 року!

Вартість нового тарифу за півріччя лише 990 грн.

Ознайомтеся з умовами доступу докладніше>>>

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон