text
Кадровик01

Роз’яснення Держстату щодо заповнення звітів про кандидатів і докторів наук

  • 24 лютого 2015
  • 234

Державна служба статистики України надала роз'яснення щодо заповнення форм державних статистичних спостережень № ДН «Картка обліку доктора наук», Додаток № 1 до форми № ДН «Список змін до картки доктора наук», Додаток № 2 до форми № ДН «Список докторів наук, які вибули у звітному періоді», № КН «Картка обліку кандидата наук», Додаток № 1 до форми № КН «Список змін до картки кандидата наук», Додаток № 2 до форми № КН «Список кандидатів наук, які вибули у звітному періоді»

Державна служба статистики України надала роз'яснення щодо заповнення форм державних статистичних спостережень № ДН «Картка обліку доктора наук», Додаток № 1 до форми № ДН «Список змін до картки доктора наук», Додаток № 2 до форми № ДН «Список докторів наук, які вибули у звітному періоді», № КН «Картка обліку кандидата наук», Додаток № 1 до форми № КН «Список змін до картки кандидата наук», Додаток № 2 до форми № КН «Список кандидатів наук, які вибули у звітному періоді».

Ці Роз’яснення містять інформацію щодо показників та змісту форм державних статистичних спостережень № ДН «Картка обліку доктора наук» і № КН «Картка обліку кандидата наук» та додатків до них і розроблені з урахуванням положень Порядку присудження наукових ступенів і присвоєння вченого звання старшого наукового співробітника, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.07.2013 № 567.

Дані форм №№ ДН, КН, Додаток 1 і Додаток 2 до форм №№ ДН і КН уміщують інформацію, отриману від відділів кадрів (відповідних підрозділів) організацій (підприємств) України та осіб з науковими ступенями доктора (кандидата) наук відповідно до дипломів державного зразка, виданих Міністерством освіти і науки України, за результатами захисту дисертацій після 01 вересня 2011 року, виданих Вищою атестаційною комісією України за результатами захисту дисертацій у період з 01 вересня 1992 року до 01 вересня 2011 року, та дипломів, виданих атестаційними органами СРСР і Російської Федерації за результатами захисту дисертацій до 01 вересня 1992 року.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон