• Головна сторінка
  • » Новини
  • » Документи, що підтверджують стаж для призначення пенсій, засвідчуватимуться печаткою лише за її наявності

Документи, що підтверджують стаж для призначення пенсій, засвідчуватимуться печаткою лише за її наявності

24 лютого 2015 115
Такі норми незабаром увійдуть до Порядку підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсій за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній, затвердженого постановою КМУ від 12.08.1993 № 637, та деяких інших постанов уряду, що регламентують «пенсійні» питання

Такі норми незабаром увійдуть до Порядку підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсій за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній, затвердженого постановою КМУ від 12.08.1993 № 637 (далі — Порядок № 637), та деяких інших постанов уряду, що регламентують «пенсійні» питання.

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення порядку відкриття бізнесу» від 15.04.2014 № 1206-VII скасовано обов’язкову наявність печатки у суб’єкта господарювання, а відповідні зміни внесено до багатьох законів України. Уряд поступово приводить у відповідність до нових норм і підзаконні акти.

Так, постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.2015 № 56 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань призначення пенсій» (далі — Постанова № 56) уточнено, що документи, що подаються для  підтвердження трудової діяльності при призначенні пенсії, повинні бути підписані посадовими особами. Однак печаткою означені документи засвідчуватимуться лише за її наявності у суб’єкта господарювання (див. нову редакцію пункту 23 Порядку № 637).

Наразі Постанова № 56 ще не набрала чинності, документ готується до друку в офіційному виданні.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати


© Кадровик-01, 2018. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×