Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Документи, що підтверджують стаж для призначення пенсій, засвідчуватимуться печаткою лише за її наявності

  • 24 лютого 2015
  • 115

Такі норми незабаром увійдуть до Порядку підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсій за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній, затвердженого постановою КМУ від 12.08.1993 № 637, та деяких інших постанов уряду, що регламентують «пенсійні» питання

Такі норми незабаром увійдуть до Порядку підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсій за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній, затвердженого постановою КМУ від 12.08.1993 № 637 (далі — Порядок № 637), та деяких інших постанов уряду, що регламентують «пенсійні» питання.

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення порядку відкриття бізнесу» від 15.04.2014 № 1206-VII скасовано обов’язкову наявність печатки у суб’єкта господарювання, а відповідні зміни внесено до багатьох законів України. Уряд поступово приводить у відповідність до нових норм і підзаконні акти.

Так, постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.2015 № 56 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань призначення пенсій» (далі — Постанова № 56) уточнено, що документи, що подаються для  підтвердження трудової діяльності при призначенні пенсії, повинні бути підписані посадовими особами. Однак печаткою означені документи засвідчуватимуться лише за її наявності у суб’єкта господарювання (див. нову редакцію пункту 23 Порядку № 637).

Наразі Постанова № 56 ще не набрала чинності, документ готується до друку в офіційному виданні.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю